Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Знам'янської міської ради

Опитування щодо розвитку шахового мистецтва спільно з ГО "Шаховий клуб "Гамбіт""

Дата: 14.03.2024 13:10
Кількість переглядів: 127

З метою розвитку шахового мистецтва у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Комітетом спільно з громадською організацією «Шаховий клуб «Гамбіт»», заплановано проведення онлайн - семінару для вихователів, вчителів та інших зацікавлених фахівців, за темою: «Залучення вихованців та вихованок закладів дошкільної освіти та учнів і учениць закладів загальної середньої освіти до занять шахами за допомогою програми “Гамбітіус”».

«Гамбітіус» - це інноваційна програма українського виробництва, яка передбачає реєстрацію, організацію шахових турнірів, отримання результатів, нагородження, а також не містить реклами.
  Користування зазначеною програмою є безкоштовним.
  Попередня реєстрація на онлайн-семінар проходить за посиланням:
  Інформацію про час та дату проведення онлайн-семінару буде надано зареєстрованим особам на електронну пошту.
  За додатковою інформацією звертатись до контактної особи – Іллі Савенчука за телефоном +380 (44) 486 49 61 або на електронну скриньку kfvs.fv@gmail.com