Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Знам'янської міської ради

Благодійний міський дитячий фестиваль Казка-Фест «Маленька мрія»

Дата: 01.05.2024 13:52
Кількість переглядів: 17

Діти з нетерпінням чекають на заходи, щоб перетворитися на казкових героїв і стати на якийсь час своїми улюбленими персонажами.

Одягти костюм героя казки чи улюбленого мультфільму – значить на деякий час потрапити в інший простір, і хоч недовго пожити у світі, де є сильні, сміливі, добрі та шляхетні люди, а добро перемагає зло. А для дітей – це просто магічне перетворення, яке подарує море вражень та радості.

В рамках проведення благодійного дитячого фестивалю Казка-Фесту «Маленька мрія» потрібно:
 - підготувати костюм   улюбленого героя мультфільму, казки, комп’ютерної гри;
- прийти в костюмі 01 червня 2024 року на 17.00 до  міського Палацу культури на святкові заходи до Дня захисту дітей та взяти участь у казковому дефіле;
- зареєструватися до 20 травня 2024 року для участі у фестивалі, заповнивши заявку та надіслати її на електронну адресу: org_znam@zn-rada.gov.ua або особисто у виконавчому комітеті Знам'янської міської ради (каб №4) за адресою вул. Михайла Грушевського, 19.

До участі у  благодійному міському дитячому фестивалі Казка–Фест «Маленька мрія» запрошуються діти віком до 14 років

Всі учасники фестивалю будуть нагороджені пам’ятними сувенірами та дипломами від організаторів.
ЗАЯВКА на участь у благодійному дитячому фестивалі Казка-Фест «Маленька мрія»
1.  Прізвище, ім’я, по батькові, вік учасника.
2.  Контактний телефон.
3.  Костюм якого персонажа.
4.  Ідентифікаційний код (для отримання сувеніру).
5.  Інформація про учасницю (ка) (2-3 речення:  захоплення, мрії).